Skip links
Strefa klienta
Jak zarezerwować Promocje i rabaty Rozkład jazdy Nocleg w Krakowie Linie lotnicze i bagaż Dla singli Stali klienci Dokumenty Ubezpieczenia Katalog

Szanowni Państwo!

Przede wszystkim dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie i wspólne odkrywanie zakątków Europy z naszym biurem.

To, że wracają Państwo do nas jest dla nas bardzo cenne i motywuje nas do rzetelnej pracy. Miło nam również powitać nowych Klientów i mamy nadzieję, że decydując się na udział w wycieczce organizowanej przez nas, przekonają się Państwo do naszej solidności i dołączą do grona naszych Stałych Klientów.

Europa to wielka różnorodność niezwykłych miejsc wartych zobaczenia: wielkie metropolie i małe klimatyczne miasteczka, liczne muzea z niezwykle bogatymi zbiorami dzieł sztuki, okazałe kościoły, imponujące zamki i pałace, ale również bogata przyroda, widoki zapierające dech w piersiach. To wszystko można zobaczyć uczestnicząc w naszych wycieczkach. Wystarczy kilka dni, aby zakosztować uroków najpiękniejszych miast europejskich. Dla tych z Państwa, którzy dysponują większą ilością czasu wolnego przygotowaliśmy dłuższe wycieczki, przybliżające najważniejsze miejsca poszczególnych krajów. Miłośnicy przyrody też znajdą programy spełniające ich oczekiwania. Nie zabrakło też ofert dla tych z Państwa, którzy pragną połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem. Dla Państwa komfortu staraliśmy się tak zaplanować wycieczki, żeby zwiedzanie było zawsze po noclegu w hotelu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy też nowe programy, dzięki którym będą Państwo mogli zobaczyć najciekawsze miejsca Węgier, odbyć sentymentalną podróż do Białorusi, odwiedzić ojczyznę tańca flamenco i zobaczyć zabytki kultury Maurów w Andaluzji, czy też poznać bajkową Apulię we Włoszech, z niepowtarzalnym klimatem, gdzie czas jakby się zatrzymał. Nie zapomnieliśmy też o naszej pięknej Polsce i poszerzyliśmy ofertę o jakże malownicze Mazury i Warmię. Przygotowana oferta, to dopiero początek naszej pracy. Obiecujemy, że cały czas będziemy czuwać nad realizacją wycieczek, że zawsze będziemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty, że zrobimy wszystko, aby Państwa oczekiwania zostały spełnione a piloci poza przekazaną w dostępny sposób wiedzą, zatroszczą się o miłą atmosferę.

Proszę nam wierzyć, że największą satysfakcję jest dla nas Państwa zadowolenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.sol-tours.pl, na której zawsze są aktualne informacje i promocje. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług i życzymy w pełni satysfakcjonującego zwiedzania ciekawych miejsc oraz uchwycenia w obiektywie ulotnych chwil, do których pamięcią niejednokrotnie będą Państwo z przyjemnością wracać w przyszłości.